Gribam, negribam, bet to, kā veidojam attiecības, vairāk vai mazāk ietekmē sabiedrībā valdošie stereotipi.
Atslegas vārdi: Dzīve38617, attiecības38711, attieksme3443, stereotips.0
Var jau būt arī tā, tomēr , manuprāt- to, kā mēs veidojam attiecības, nosaka gan citas štelles- tas scenārijs, kas mums nāk no bērnības, paša psihotipāžs, pieredze, temperaments.. tas, kas sastāda opciju- " pieņemami- nepieņemami". Pie stereoptipiem vairāk būtu tā uzvedības - domāšanas daļa, ko piedēvē sabiedrībā valdošie uzskati kā ir jāuzvedas vai jādomā katram no dzimumiem.
Jebkuri stereotipi mūsos iesakņojas dzīves laikā..pateicoties audzināšanai bērnībā un videi,kurā esam spiesti dzīvot.
Nu uz videjo slani tas nevaretu atiekties.Bet,jo aukgstak esi,jo vairak gribi izcelties.Un tur tiesi ari rodas,tie stereotipi.
Kas vai kurš rada stereotipus...,pats cilvēks - sabiedrība,kura uzskata,ka tam jābūt tā un šitā......
Kas attiecas uz attiecībām,tad arī šeit savi ieņēmumi no apkārtējās vides..........
mani neietekme neviena sabiedriba pasam sava galva
Pielūksmes elki -- dažādi solisti, aktieri, uttt
BET vispār tos rada mārketinga nodaļas... Vot izgudrosim un visi pēc tā skries un visiem vajadzēs un visi pielūgs, kā rezultātā rodas stereotipi.
Ja par attiecībām netici -- TITĀNIKS!!! Vējiem līdzi! uttt....
Manuprāt, stereotipus rada sabiedrības indivīdi, kuri špiko uzņemot savām vajadzībām sabiedrībā pamanītās darbības, jo pašiem prātiņa trūkst, lai dzīvotu bez špikošanas (skolas "slimība")
Reti kurs izlien no savas gimenes-vecaaku steriotipa,ne velti saka,kaa deels izturas pret maati,taa arii pret sievu un otraadi,nevar prasiit viirietim buut labam teevam,ja pasam nav taada bijis.