Vai vaina ir apstāklī, ka cilvēki ir pārāk jauni un īsti vēl paši nezin ko grib?
Atslegas vārdi: Mīlestība34034, Dzīve38617, Attiecības38711
Nuja - viņu uzbūvētā "sapņu pils" reālai dzīvei nav piemērota .
sadzīve ir vis lielākais attiecību pārbaudījums....bet visam noteicējs ir rozā brilles, kad tās nokrīt pēc kāda laika ....tad un sākas īstās attiecības.....un bieži to ko ierauggam...ir galīgi garām
Лотка любви разбилас о быт./sp.izt./
Tādēļ , ka tā vairs nav tikai tava pasaule , kurā tu esi iegājusi.
parasti pēc medus mēneša ērķšķi parādās,īstā daba rāda savu.
Tāpēc ka parasti tantītes uzbarojās, nogriež matus, vairs nerūpējās par sevi utt.,
tāpēc vīriešiem nekas cits neatliek, kā sākt mest acis uz skaistākām dāmītēm/
par to privaatiipashnieciskumu ........... bet kas tur slikts ja cilveeki viens otru uzskata par savu iipashumu ............?
Peec kaazaam likumiigi viens otram sevi ir nodevushi eksplotaacijaa, pieder viens otram.
Shkjiras tikai sasteigtie paari ............ kuri vienaa dienaa iepaziistas uz labu laimi apprecas un otraa dienaa secina ,ka tomeer nekas nesanaaks .
nokrīt rozā brillītes...
Jūs pati atbildējāt uz savu jautājumu,un otrs,maz izstudēja viens otru grūtajos mirkļos....
Nokrīt rozā brilles un tad nu negribas piekāpties nevienam. Attiecības ir divu cilvēku darbs. Tās ir jaķopj un jāveido. Nekas pats no sevis nenotiek. Diviem cilvēkiem ir jāiemācās skatīties un doties vienā virzienā, neaizmirstot, ka katrs ir cilvēks un personība. Ja to saprot un iemācās viss ir OK.
Par rozā brillēm - piekrītu. Vēl jau tā nelaime, ka pirms kāzām cenšamies izlikties labāki, interesantāki, saprotošāki, nekā patiesībā esam. Mūža garumā jau to teātri nevar nospēlēt.
Cilvēki pēc kāzām gan nekā īpaši būtiski nemainās- tas , ka neesam gribējuši pamanīt kaut ko pirms tā pasākuma- tā ir personīga iniciatīva. Protams, ka kopīga ikdiena, sadzīve un viss kas ar to ir saistīts , atšķirsies no konfekšu- buķešu perioda.
rodas privātīpašuma zīmogs...
Tas, redzams, notiek galvenokārt tāpēc, ka ne jau visi klausa savu vecāku padomus un domā, ka viņi par savu iecerēto zini pilnīgi visu, tas , vai tā ir vienīgais, vienīgā, bet paši tikko kā nedēļu pazīstami. Jaunības dullums galvā un viss ar to saistītais rada nestabilas, ātri sairstošas laulības. Uzdotā jautājumā nav konkretizēts, par kādu termiņu iet runa?
Ģimene, tā nav tikai kopāgulēšana, bet arī savstarpējie pienākumi mājas darbos, savstarpējā cieņa, bet īsais pazīšanās laiks nedod īstu priekšstatu par izredzēto. Daudz kas nepatīkams otrai pusei var atklāties jau pirmajos laulības mēnešos. Sievietes lielākā kļūda bieži ir tā, ka viņa, apprecot vīrieti, uzskata viņu gandrīz vai par savu personīgo īpašumu un tad jau sākas tās domstarpības un vēl trakāk, ja domstarpību atrisināšanā iejaucas vienas vai otras puses vecāki. Es to rakstu ar pilnu atbildību, jo esmu nodzīvojis jau pietiekoši daudz gadu un daudz ko redzējis un pats izjutis.