Viņas jautājumi un atbildes

  1. 1
Kristīne D. 19. dec 2009. 10:48 Viņas atbildes

Sliktas sievas rodas tur kur ir slikti vīri, paši viņas tādas padarat, vai arī jums viņa liekas slikta, jo neizdabā visām jūsu stulbajām (atvainojos par izteicienu) vēlmēm!!!

ja tu uzskati, ka pret sievu nedrīgst būt labs, tad labu sievu tu NEKAD neatradīsi, varēsi ar saviem uzskatiem dzīvot kā vecpuisis līdz mūža galam!!!

uz jautājumu Kur rodās sliktās sievas?! no Dzēsts profils
  1. 0
Kristīne D. 19. dec 2009. 10:34 Viņas atbildes

Droši, nekautrējies!!!

  1. 1
Kristīne D. 15. nov 2009. 17:58 Viņas atbildes

labās meitenes ir pārāk pareizas un cenšas visu panākt ar taisnību, bet mūsdienās ar taisnību neko nevar panākt, tāpēc sliktās meitenes ar viltībām panāk visu ko vēlas!!!

  1. 0
Kristīne D. 15. nov 2009. 17:55 Viņas atbildes

Tieši šet ne, jo šajā portālā nav nācies tik ilgi sarakstīties, lai kko tādu pamanītu, bet citur ir gadījies, piemēram, sākumā tēlo tādu foršo, labiņo, bet tiklīdz pasaku kko ne pa viņam - parādās viņu īstā daba - lamu vārdi utt.!! Man pazīstama ir sieviete, kura citu acīs, darba utt. liekas tāda naiva, bērnišķīga, bet reāli ir tāda mazliet depresīva un savādāka!! Zinu arī tādus, pārsvarā puišus, kuri cenšas izlikties baigi krutie, bet iekšienē ir samērā jūtīgi un mīļi! :D

  1. 0
Kristīne D. 15. nov 2009. 17:41 Viņas atbildes

Vairumā jāpiekrīt jau šeit minētajam!!!
Ja puisis būtu simpātisks, tad patīkami pārsteigta!! Protams, jebkurā gadījumā būtu apstulbusi, un šokēta mēmi skatītos viņā - kas tad nu tālāk būs un ko viņš tagad teiks vai darīs!!! :D

  1. 0
Kristīne D. 11. nov 2009. 17:59 Viņas atbildes

Mums ir ne tikai tiesības, bet pienākums radīt pēcnācējus un turpināt mūsu tautas esamību!! Pēc būtības, radīt pēcnācējus ir katra cilvēka lielākā dzīves jēga!! Protams, katra paša ziņā paliek apziņa cik tu esi slims un cik liels risks ir, ka tavi bērni to mantos, un vai pasaulē ir nepieciešams radīt, piemēram, garīgi slimu cilvēciņu!!

uz jautājumu Vai mums ir tiesības radīt pēcnācējus? no Dzēsts profils
  1. 0
Kristīne D. 9. nov 2009. 21:27 Viņas atbildes

Man vienreiz atrakstīja, pat uzaicināja daugu lokā, bet pēc tam, kad atšuvu, vairs nav rakstījuši un no draugu loka arī mani izdzēsa!! :D

uz jautājumu Nu cik var?? no Dzēsts profils
  1. 0
Kristīne D. 8. nov 2009. 21:16 Viņas atbildes

Cilvēka veiksme slēpjas katrā pašā cilvēkā un viņa darbā, kā saka - "katrs ir pats savas laimes kalējs"!! Ja tu domāsi, ka esi neveiksminieks, tad tāds arī būsi, ja ticēsi sev - panāksi visu, tā kā meklē laimi sevī!!!

uz jautājumu KAS IR un ka but no Janis V.
  1. 0
Kristīne D. 8. nov 2009. 21:06 Viņas atbildes

Es piedzimu!! ;)

  1. 0
Kristīne D. 8. nov 2009. 21:03 Viņas atbildes

Tādā īstā bedrē vēl neesmu iekritusi, tikai tādās aiz kurām gadās pakrist, citreiz krītot gadās iekrist dubļos vai pamežģīt potīti, bet paša ceļos, nokratu dubļus un eju vai kliboju tālāk!! ;)

uz jautājumu Izmisuma bedres! no Aļoša R.
Autorizācija

Ienākt