Viņa jautājumi un atbildes

  1. 1
Guntis O. 14. mar 2010. 22:48 Viņa atbildes

Cilvēks radīts vienam mērķim - lai vairotu labo pasaulē. Ja vēlamies sīkāku informāciju, jālasa garīgā un ezoteriskā literatūra.

uz jautājumu Vai mēs zinām, kāpēc esam? no Dzēsts profils
  1. 0
Guntis O. 28. feb 2010. 19:14 Viņa atbildes

Varbūt tas skanēs dīvaini, bet manam datoram iekšās tādu putekļu nemēdz būt - drīzāk jau šad tad no tā jālej būtu laukā tvaiku kondensāts, kurš rodas blakus telpā vārot kartupeļus cūčiem! He, bet iet burbuļodams jau piecus gadus!

uz jautājumu Vai dažreiz mēdzat tīrīt procesoru? no Dzēsts profils
  1. 0
Guntis O. 14. feb 2010. 23:35 Viņa atbildes

Meitenes labas, tikai tad solists ar savu balsi kā no aizkapa.

uz jautājumu tas ir ko vērts!!!!!!!!!!! no Dzēsts profils
  1. 0
Guntis O. 14. feb 2010. 23:27 Viņa atbildes

Oho! Ja es dažam labam teiktu acīs visu, ko par viņu domāju, tad diez vai tagad te varētu uzrakstīt atbildi uz šo jautājumu! Reizēm ir gudrāk noklusēt, gan jau pats cilvēciņš ar laiku sapratīs, pie kādas intelbeņķu grupas ar savu rīcību pieder.

  1. 0
Guntis O. 7. feb 2010. 20:39 Viņa atbildes

Īstenībā jau veģetārismam nav nekādas vainas, jo cilvēka mutē jau nav plēsoņas zobu, vai ne? Bet gaļu mums "iemāca" ēst jau no zīdaiņa vecuma ar buljoniem (beigtu dzīvnieku līķu novārījumu). Pē... Bet, ja pie gaļas pierod, tad dažiem labiem tie zobi ar pastiepjas garāki. Vai neesat ievērojuši? Arī es ēdu dažādu dzīvnieku gaļu, bet vēlētos to pārtraukt, jo nepatīk nogalināt, īpaši jau mazus teļus un puscūčus. Taču šobrīd tāds darbs, un pie tā vēl japieturas.

uz jautājumu Vegetārija no Dzēsts profils
  1. 1
Guntis O. 7. feb 2010. 20:33 Viņa atbildes

"Trojas zirgs" tevi jau gaida!

  1. 0
Guntis O. 18. jan 2010. 13:42 Viņa atbildes

Gars varbūt Jūs arī pavadīja, taču viņam noteikti vairāk rūpēja sava izbijusī čaula (fiziskais ķermenis). Kādu brīdi gars pakavēsies notikuma vietā, paspokosies (neredzami) un tad dosies uz Dvēseļu pasauli, lai tur sagaidītu savu nākamo reinkarnācijas kārtu.
Bet Jūsu sajūtas var saprast - visādā ziņā nepatīkami, satraucoši un tai pat laikā arī tā kā biedējoši. Vai tā ir?

uz jautājumu Atkal Nāve.. no Dzēsts profils
  1. 0
Guntis O. 6. jan 2010. 22:19 Viņa atbildes

Abas ir ekstrēmas un bīstamas pa savam un arī daudzkārt lietojamas.

  1. 3
Guntis O. 4. jan 2010. 23:39 Viņa atbildes

Lai arī es neesmu kristiešu fanātiķis, tomēr nākamreiz apdomā uzdodamo jautājumu!!! Es Tev kratu ar pirkstu! Dievs ir Mīlestība, muļķis ir cilvēks, kurš to noliedz!

  1. 1
Guntis O. 4. jan 2010. 22:28 Viņa atbildes

Ko nu tur jaukt? Lūk, es esmu viens, šobrīd bez ģimenes, bet vientuļš nejūtos. Vienatnē labāk padodas stāstu un grāmatu rakstīšana - neviens nemirgo gar acīm utt. Lūk, ja gribas pakomunicēt ar kādu, šim nolūkam labi kalpo skype videozvans - apnika - atslēdzies un turpini baudīt svēto vientulību. Starp citu, arī ģimenes cilvēks var justies vientuļš, ja ir zudusi mīlestība.

Autorizācija

Ienākt