Viņas jautājumi un atbildes

  1. 0
Lollīte L. 17. jūl 2012. 15:56 Viņas atbildes

Vienatnē,man patīk adīt.Tas ir brīnišķīgs iedvesmas brīdis. Cilvēkam atveras milzīgas spējas uz tik daudzko! Varu rakstīt vēstules,meitiņai uz ārzemēm. Varu skatīties video un TV ,kas tikai man ir interesanti. Nu daudzko. Man nav garlaicīgi. Man nepietiek visam laika.Kas arī ir fakts.

  1. 1
Lollīte L. 23. okt 2010. 11:54 Viņas atbildes

Man šajā ziņā ir izbijusi pieredze!!!! Vajag 100-150 gr stiprāka dzēriena.Uzdzerot citrona sulu.Tikai ne vīnu un ne šampiņu.Un nekādā gadījumā alu vai ,nedod dievs,liķieri!
Tad mēģini aizmigt.Ja nesanāk vēl 50 gr.Bet vairāk izdzerot pastāv  iespēja ,ka būs par daudz.Tāpēcitronu sula,greifrūtu sula...un mierīgi pagulēt!!!Jauku dienu!Lai atgriežas veselība!!!!
P.S.Un citramons ,protams,nepatraucētu.Divas tabletes uzreiz.

uz jautājumu Kā Tu ārstē paģiras ... no Dzēsts profils
  1. 1
Lollīte L. 23. okt 2010. 11:45 Viņas atbildes

Jā tieši tā.Tu iemīli un viss.Daudzi domā un saka:kāpēc?Vai nevarēja bagātāku,stabilāku untt.Bet tur jau ir tas knifs!Reiz mans draugs aizrāvās ar kādu meiteni...viņi vnk kompānijā tikās,spēlēja biljardu,boulingu untt.Es juku prātā,jo nezināju kas notiek.Uz visiem maniem jautājumiem -saņēmu atbildi,ka piedzenu galvu ar visādām muļķībām.Un...kad nejauši tas atklājās..kā tas bieži dzīvē notiek.Kad uzzināju par viņa jauno draudzeni pēdējā..Un ieraudzīju viņu!Man bija šoks!Es prasīju-ar ko tad viņa ir labāka?Uz ko saņēmu atbildi--vai tad cilvēku mīl par kautko?Cilvēku vienkārši iemīl un viss.Romāns beidzās tā arī nopietni nesācies.Viņa satika savu viengadnieku un aizbrauca uz ārzemēm.Secinājums.Nekad nenovērtē pretinieku par zemu.Mīlestībā nav kritēriju.Vai nu viņa ir vai nu nav.

  1. 1
Lollīte L. 3. okt 2010. 18:24 Viņas atbildes

Ha,ha.Tad Tev ir paveicies! Principā-man arī.Bet....nevaru piekrist.Ja ir tad ir un ja nav tad nav.

  1. 0
Lollīte L. 10. sep 2010. 18:18 Viņas atbildes

Mīlu,ja vien šie cilvēki ietilpst manu cilvēku lokā.Bieži vien vislabākie, nav paši bagātākie-finansiāli.Un tādi, daudz biežāk, sniedz prieku un atbalstu dzīves skumjākajos brīžos.
Un ir divtik jauki- priekos.

  1. 1
Lollīte L. 30. mai 2010. 16:05 Viņas atbildes

Tāpēc,ka pie vienas ir stabilitāte,bet ar otru sex.Var būt otrādāk.Bet patiesība ir tā,ka ļoti daudz vientuļu sieviešu un puslīdz normālu vīrieti gaidīs, kaut mēnešiem ilgi.Bet,ne visas.

  1. 0
Lollīte L. 2. mai 2010. 11:46 Viņas atbildes

Nedarīt otram to,kas pašam nepatīk.Ja vien nenostrāda pašaissardzības motivācija,kā tu man -tā es tev.
Būt godīgam,tas ir dzīvesveids.Ne katram pa spēkam,bet ja sāc tā dzīvot, ir viegli un labi.Sajūta,ka gaiss ir tīrāks un pats esi labāks.Savās acīs.Nekādu kompleksu.

  1. 0
Lollīte L. 30. apr 2010. 12:01 Viņas atbildes

Kas vienreiz samelojis,melo visu muuzhu.Tas ir slikts nikjis,ko gruuti izaarsteet.Melo pa siikumiem.Kaapeec,nav skaidrs reizeem pat pasham.Sola,jo grib buut labaaks tavaas aciis un ,kad nesanaak -sievietes raud.Sieviete-taa ir atsevishkja teema un ljoti individuaala.Raud lielaaka dalja.Un ,ja nav par ko raudaat,tad izdara taa,lai buutu par ko.

uz jautājumu Kāpēc vīrieši melo un sievietes raud??? no Dzēsts profils
  1. 1
Lollīte L. 30. apr 2010. 11:24 Viņas atbildes

Gandriiz katrs savaas fantaazijaas kaut reizi iedomaajaas sazinko,bet ar realitaati tur nav nekaada sakara.Man trauceetu,jo esmu ,kaut sapraatiiga buutne,bet man nav nekaada prieka ar kaadu daliities ar savu viirieti!Ha.

uz jautājumu Vai "Harēms" Jums netraucētu dzīvot ? no Dzēsts profils
  1. 0
Lollīte L. 30. apr 2010. 11:18 Viņas atbildes

Taadeejl,ka meklee mierinaajumu pie taa sveshaa,jo saveejais ir vai nu nodzeeries vai paaraak aiznjemts,lai kaut vienreiz gadaa nopirktu ziedus un mazu daavaninju.Tas taa, stipri abstrakti.Bet patiesiibaa domaaju,ka jaanotiek kkam iipasham,lai vareetu tam otram atdot sevi.Taadas kaa biostraavas,pievilkshanaas speeks.Jebkuraa gadiijumaa nekas taapat nenotiek.Jo citaadi to var nosaukt pavisam vienkaarshaa tautas valodaa.Domaaju, ka katrs zina kaa.Bet katram jau savs viedoklis.

Autorizācija

Ienākt