Ja ne cuuku,ko tad

14. dec 2018. 19:49

likt galdaa(sveetku)?

Atslegas vārdi: mielasts Vecgada vakaraa0

Labākā atbilde

  1. 2
Frēzija v. 14. dec 2018. 22:14Viņas atbildes

Labvakar! Cūkgaļas cepetis man ir vienmēr, domājams, arī šoreiz nebūs izņēmums, lai tas ruksis neapvainojas   Guntiņ, zivis, zivis... tā pavairāk un vistiņu, ja rokas uz to cūciņ neceļas

Šis jautājums jau ir slēgts. Jūs nevarat uz viņu atbildēt.

Atbildes (3)

  1. 2
Benita L. 14. dec 2018. 20:52 Viņas atbildes


Ir ieteicams gatavot kaut ko no pupiņām. Aromātiskas gatavotas kūkas , pīrāgs. Jābūt  augļiem un dārzeņiem, jo ​​cūkas ēd tikai augu pārtiku. Un neaizmirstiet likt uz galda apakštasi ar graudiem, lai sniegtu prieku cūkai.Pusnaktī pirms izsaki vēlēšanos,noteikti 3 reizes paurkšķi,lai Cūka sadzird!

  1. 2
Guna a. 15. dec 2018. 11:17 Viņas atbildes

Mjāaa - dilemma !  
latviešu iecienītā - vien maz cūciņ ! šoreiz svētku galdā - tabu !   nākamā gada valdniece - Dzeltenā Cūciņa var apvainoties un tad - oi , oi oi...,  
Nu neko , savu cūciņ - Ziemīšos baudīsim !   Jaungada galdam - vistas , pīles ,zosis , dažādas zivis..., n-tās salātiņu improvizācijas , pīrāgi un pīrādziņi , tortes - aūū !
Lai pagodinātu nākamā gada valdnieci , šamās atveidojumam noteikti jāatrodas uz svētku galda ,   veiksmīgs un bagāts gads - nodrošināts !   

  1. 1
Ingrida X. 14. dec 2018. 20:59 Viņas atbildes

    Vai Tu patiešām tik ļoti tici tai- cūkai?? Nē, nu ir jauki ticēt kaut kam, aizaizvēsturiskās tautas tradīcijās balstītam- ticēt (man šobrīd, rakstot to, ko rakstu, iet fonā "Degpunkts"...).. Ja Tev ne visai gribas to cūku, tad, tiem, kam vsp gribas kko, nespieskaitāmu!!.. Man, kas nevadās no pieņēmumiem kkādiem, kas vsp nesakņojas kkur, smieklīgas, lai neteiktu vairāk, šķiet visas tās cūkas un daudz kas cits ;)))))))  
    Tak, Cilvēki Jaukie!! Sviniet taču beidzot- Ziemassvētkus, pa savam; neietekmējoties no visa- vispārpieņemtā stibuma!!

Autorizācija

Ienākt