Daudz esmu dzirdējis,ka līdzīgs pievelk līdzīgu.
Jautājums-kādēļ ir tik daudz vientuļu cilvēku,nesakarīgu ģimeņu,utt.
Ключевые слова: psiholoģija4809
..katram cilvēkam blakus ir tāds, kādu viņam tajā brīdī vajag...bet, ja dzīvo kopā un viens ir aizgājis savā attīstībā uz priekšu, bet otrs stāv uz vietas....tad laiks šķirties...un neizdara to tikai tāpēc, ka pietrūkst uzņēmības kaut ko mainīt, jo ir taču tik labi, lai viss būtu stabili, bez pārmaiņām, kaut dvēselē tukšums...un tā eksistē daudzi!
Es atkal esmu dzirdējusi, ka pretējie poli pievelkas...
Atbilde uz Jūsu jautājumu, Artūr, ir dota vēdās (vēdisma kultūras zināšanās). Mūsu tauta dzīvoja saskaņā ar šo zināšanu sistēmu (vēdas - tā nav reliģija) daudzus gadu tūkstošus. Ja kādam interesē uzzināt kaut ko par vēdismu, ieklikšķiniet Googlē : "Santiji vedi Peruna", "Horatiji sveta" vai "Skaz o jasnom sokoļe" profesora Ļevašova redakcijā (ar viņa komentāriem un atšifrējumiem) - slāviem saglabātie vēdisma darbi, vai varat meklēt "Mahabharātā", "Bhagavadgītā", vai Purānās. Slāvu vēdismam ir vairāk kā 600'000 gadu, Indiešu vēdismam ir aptuveni 10'000 gadu. Šie gadu skaitļi attiecas tikai uz Zemes cilvēku civilizāciju vēsturi. Kosmosa kultūru vēsture ir daudz senāka.
Cilvēks dažkārt meklē, meklē un meklē sev piemēroto, kamēr attopas , ka meklē ilūzijā iedomātu tēlu, kurš faktiski neeksistē. Tā pagājusi dzīve un tās novakarē palicis viens.
Nezinu kā ar to pievilkšanos līdzīgajiem, drīzāk jau dzīvojot kopā paliek līdzīgi, ne velti ir krievu teiciens: муж и жена-одна сатана. Bet ir ģimenēs, kur tomēr katrs skatās uz savu pusi, nu nekādīgi nekļūs līdzīgi, kur nu vēl saticīgi...ar to arī ir izskaidrojams, ka tik daudz nelaimīgu ģimeņu.
šajā gadījumā es domāju ne jau par atiecību modeli vai par pretpoliem, bet par kvantitāti.
kāpec tik maz laimīgu. pēc idejas ja līdzīgs pievelk līdzīgu,un cilvēku uz šīs zemes paliek arvien vairāk, laimīgu ģimeņu un cilvēku vajadzētu palikt vairāk.
Piekrītu, ka intereses līdzīgas, tad cilvēkiem ir ko apspriest un diskutēt. Bieži vien ģimenes tiek veidotas ne pēc šiem interešu un līdzību principiem. Cik daudz ģimeņu tiek veidotas pēc aprēķina... Pēc laika, ši izlikšanās (saucamā mīlestība) apnīk un sākas konflikti, nesaskaņas. Lūk arī nesakarīgās ģimenes, kuras agri vai vēlu izirst
Piekrītu Sarmītei V.pretējie poli pievelkās un papildina viens otru, bet ir jābūt kopējām interesēm es tā domāju...
Ja tads tadu atrod,ir ka raudzities uz sevi spoguli.Katrs zin savus knifinus,pozitivos un negativos.Un ja tos saskata savā otrā pusē,sāk ar laiku krist uz nerviem,jo katram gribās tiekties uz augšu,nevis raudzities atspulgā.
Tāpēc jameklē tie,pēc kuriem tiekties,iegustot pozitivo,mērkēt augstak.
....jā, tāds tādu pievelk...tas jau nenozīmē, ka viņiem jābūt identiski vienādiem, bet uz vienu pusi gan abiem ir jāskatās....tad notiek arī tā papildināšanās vienam caur otru!!
es ari domaju ,ja tads tadu pievilktu -tadjau visi butu laimigi ,bet bet dzive ,ka pasakas ,iemil skaisto princesiti ,kas izradas ragana ,
Nē, pretējie poli pievelkas.Tad viens otru papildina.Bet arī tas nevar turpināties mūžīgi...Un tāpat gadās visādi.