Vasilijs P. 10. mai. 04:29

Labāk lai nodarbojas ar sportu,un nekur tālāk,kā līdz Ciematam.

ierakstam «PČ Hokejs»
Vasilijs P. 10. mai. 04:23

Nāks topošais Kremļa Vadītājs-arī to gan piesegs,gan sargās,jo Drošības intreses,saprotu.Uz 4 maija parādē redzētiem vīriem,jebkuras valsts vadītājs var droši paļauties.

Vasilijs P. 10. mai. 04:20

Protams daudzi apstiprinās,nekad Debilajam savs autto nav bijis.Kāda viņam saistība ar Latvijas Ārlietu Ministrijas Motomuzeja transportu,ja vēl atkārtoti bāzts Leonīds Iļjičš Brežņevs,kuru izmantojuši Drošībai.

Vasilijs P. 9. mai. 17:33

Jo paralēli tam visam-9maijā ir arī vārda un dzimšanas dienas.

Vasilijs P. 9. mai. 17:30

Jo pēc 9 maija kapu svētkiem,Rosļikovu noteikti aplies ar benzīnu un aizdedzinās,tautas tērps tur vairs nelīdz-bēguļojis.

Vasilijs P. 9. mai. 16:32

Iespējami tas pats Krievu maršals Bērziņš,analoģiski kā Debilo sētnieka statusā noslēpis,un Motomuzejā.

Vasilijs P. 8. mai. 15:35

Reiniks ir kā iemesls atvadīties...

ierakstam «Laime vai Laimītes?»
Vasilijs P. 8. mai. 15:33

Reiniks ir stulbāks par Ziemasvētkiem

ierakstam «WTF???»
Vasilijs P. 8. mai. 15:32

Brauc uz Jūrmalu ķert butes!No krasta spininga

ierakstam «Sapnis.»
Vasilijs P. 8. mai. 15:30

Viņš ir muļķis!,vai vismaz pamuļķis.

ierakstam «Attieksme.»
Vasilijs P. 8. mai. 15:28

nevaru spriest,jo citas intreses.Atraitnis,bērnu būt nevar.

Vasilijs P. 8. mai. 15:26

Nevaru iejaukties,jo ģimenes lietas.

Ingrida L. 7. mai. 23:34

Lai saprastu, ka esi laimīgs, ir jāpārdzīvo nelaime.Pēc, katra diena liksies kā Dieva dāvana.

ierakstam «Laime vai Laimītes?»
Rihards B. 6. mai. 00:03

man jau par vēlu.

ierakstam «WTF???»
Dagija D. 5. mai. 23:54

pameklē gan. tīri čakras

ierakstam «WTF???»
Rihards B. 5. mai. 23:36

Vakar sporta zālē ar vienu runāju... ciguna pasniedzēju... tā man šodien īsti sapratu skaidrības nebija kas tāds, bet laikam kaut kas saistīts ar čakrām, bet slinkums meklēt bija šodien meklēt info guglē..

ierakstam «WTF???»
Dagija D. 5. mai. 22:57

Tev trūkst meditācijas.

ierakstam «WTF???»
Rihards B. 5. mai. 21:41

Tur jau tā lieta, ka man tā plate tik ātri mainās, ka neuzspēj reaģēt: te Bēthovens, te baroka mūzika, te roks, te metāls, tad reps, šansons, blūzs, šlāgeris -, vārdu sakot, viss pēc kārtas, ka neuzspēj ieskanēties viens meldiņš kā tūlīt nomaina cits... un visi žanri, sen nedzirdētas, aizmirstas dziesmas un kompozīcijas.
Varbūt es jūku prātā?

ierakstam «WTF???»
Dagija D. 5. mai. 14:15

Jā, skan.. nepārtraukti, Rih..   tad spēj tik izdziedāt!
Un Dziedi skaļi, lai kaimiņi domā, KO grib!
Un lai kaimiņi klausās, ko grib. Nu kāpēc mūžīgi jājaucas citu lietās?  

ierakstam «WTF???»
Autorizācija

Ienākt