Dagija D. 10:18

jā, jocīgi, kur visi pazuduši?
Lapčenoks - mūsu klasika!
Mani gan vairāk šobrīd uzrunā mūsdienu skaistās dziesmas:
https://youtube.com/shorts/Gx_tyOJFq0c?si=-6XfpSR8-oTqOOiI
(un es neesmu pļāpu kule; un tie īpašības vārdi mani galīgi samulsināja)

ierakstam «Līgo»

           A ko padarīt.......
Mēs palikām Amigosā  
Ar Tevi  tikai   divatā      
Tu – Dagijiņa mīļotā      
Ak pļāpu kule manējā      


https://www.youtube.com/watch?v=x_i26n62m34
----------------- ---------------------------------

ierakstam «Līgo»
Dagija D. 00:50

tad jau lai iet vecās dziesmas:
neskumsti, neskumsti, neskumsti, neskumsti,
kamēr vēl varām , lai darām -..
svinam, lecam dziedam utt. !! 'lai visi redz, ka mēs vēl dzīvi!

ierakstam «Līgo»

Un ko es varu darīt ja mani ,Tavu rakstu lasot ...par Līgošanu, tādas skumjas parāva .....jo varbūt noskaņa līdzīga....svinēšanai un tad jau....tā dziesmiņā .....

ierakstam «Līgo»
Dagija D. 00:40

laikam jau zinu - parasti vai nu rakstu uzreiz, kas ienāk prātā (nu tas ne vienmēr ir tas labākais), citreiz padomāju un tad uzrakstu.
un neuztraucies, es tak neko sliktu nedomāju :)
tik - piedūros, kā pie mums te daži saka  

ierakstam «Līgo»

Un Tu ,varbūtās,zini   kā ,to domu,var pierakstīt ....??? jo tā jau tā kā zibeņu
krusa...no skaidrām debesīm   Es nezin....man pat ,pie viena komenta,10  domas pamainās un.......jau tik reti ierakstu pēdējo   kura vieglāka,ātrāk rakstāma un vēl neaizmirsusies  

ierakstam «Līgo»
Dagija D. 00:14

nu gan skumja melodija..
pat nezināju tādu dziesmu, neesmu Vaikules fane.
bet var būt šašliku vai zivi pār-ēdies un tad pirksti neklausa, ko doma gribēja teikt

ierakstam «Līgo»
Ansītis S. vakar 23:48

Jau daudz ko gribēju rakstīt....bet:vai nu slinkums ,vai vecums   un jau,ka ienācu amigosā   Vaikules dziesmiņ teksts ,galvā iekrita ......


https://www.youtube.com/watch?v=9Fk5eLDk7iA
Klausos atkal un .....lab...rīt būs atkal jauna diena un kas viņ zin ...ko tā nesīs  
Lai jauka nedēļs nogale!

ierakstam «Līgo»
Dagija D. 24. jūn. 22:22

Es šogad nelīgoju. Nebija attiecīgā noskaņojuma. Skatījos seriālu.
Bet šodien visu dienu apmācies. Tā nu mans ugunskurs vēl gaida mani.
Var būt rīt... :) Man kā Jāņa mazmeitai būs tomēr jāaizdedz, kaut novēloti.
Bet priecājos, kad redzēju, kā apkārt līgo..
Pretī manai mājai uz laukuma tieši pusnaktī jaunieši iekūra ugunskuru. :)

ierakstam «Līgo»
Ansītis S. 24. jūn. 14:10

Nu kā.....Jaņos jāapēd visi šašliki .....ko neapēd Līgās   un ,tad jau,ceturtdiena –
zivju diena    Manā dīķī jau ,ar zivīm ,ir totāla katastrofa kam pie vainas ir gan bebri,gan kormorāni kas ir pamainījuš i gan floru,gan faunu kapitāli jo .....ai....gari rakstīt,
un pat domāt negribas .....vakars uz ezera  
Stāsti labāk kā pati Līgoji ....???

ierakstam «Līgo»
Dagija D. 24. jūn. 13:15

kāpēc bija jāieplāno Jāņu dienā zivis ķert? par daudz savairojušās?

ierakstam «Līgo»
Ansītis S. 24. jūn. 09:36

Ta nēēēēē Bij ruksi ciemos atnākuši   visas papard's izrakuši  
A man, plintes, līdzi nebī....   Tā nu....es bez puķēm , šie– bez svina    
Nu un .....biku padziedājām ....nedaudz   i kā tik ,Jāņu diena,sāka skaitīt
minūtītes   tā es aizlaidu uz māju jo ,no rītiņa agrumā'i   jāiet bija ezerādīķī zives ķerti   Āber... šamās ar bij aizmigušas i,man tīklos , nelīdušas .....   Viens tik makans....līnītis un lab ka tā.....šodiena būs
BRĪV DIE NA .....ha ha ha  

ierakstam «Līgo»
Dagija D. 24. jūn. 00:49

Nu, atradi papardes ziediņu?

ierakstam «Līgo»
Ansītis S. 23. jūn. 19:19

Visu gadu es domāju          līgo līīgo
Kā tos Jāņus nosvinēt’i      līgo
Kā tai Jāņu naksniņā’i        līgo līīgo
Papard’s ziedu sameklēt’i   līgo
Vai likt pierē lukturīti            līgo līīgo
Vai uz ņušku palauties’i      līgo
Vai tam acu gaišumam’i      līgo līīgo
Ņemt graķīti mutītē’i             līgo
Ja graķīti es paņemšu          līgo līīgo
Sāks vēl kājas ļodzīties’i     līgo
Ja ziediņu atradīšu              līgo līīgo
Vai to spēšu mājā nest’i      līgo
Jau saulīte rietēt sāka           līgo līīgo
Laiks kurt kalnā uguntiņu      līgo
Ar dziesmiņām Sauli sveicot līgo līīgo
Kas pār kalniem Jāņos nāca   līgo  

Lai VISIEM jauki LĪGOJĀS  
Lai dziesmiņas neaptrūkās      
Lai PAPADSZIEDIŅŠ atrodas  
Lai ugunskuram pāri lecot        
Kāj aiz kājas neaizķeras  .....

ierakstam «Līgo»
Dagija D. 19. jūn. 00:04

ierakstam «Futbols»
Ansītis S. 18. jūn. 00:24

Veidoja AS  
Es pēc bumbas ne skrie šu
Uz bodi labāk   aiz šau šu
Alus bundžu     pa ņem šu
Un tad  laivā      sē dē šu

Skatīšos kā zive    lec
Kā tam odam ir pi  pec
Kā uz āķa tā man   krīt
Gribēdama slieku    rīt
Nu šo mājā     ne sī šu
Un uz pannas uz lik šu
Gardu muti       ē dī šu
Alu virsū      uz dzer šu

Es pa zivīm esu specs
Zinu sakāmais ir vecs
Zivs pa sauso nestaigā
Noķerta kad   neklaigā
          

ierakstam «Futbols»
Ansītis S. 17. jūn. 23:56

Ak tu manu mīļo Saulīt   kurš nekauņa Tev uzlicis....to parandžu  

ierakstam «Halo»
Dagija D. 15. jūn. 18:51

nu ja, cits pielejas tautās ejot.. lai brašāks..

Ansītis S. 15. jūn. 13:55

Aiz ko <malacītis> kad muti nomazgāju ??? reizēm...–ļaudīs ejot  
A ja nu kāda ,tīkama –kā teikt , sadomā panākt,nogāzt i nobučot !!!   
Laimē galus atdošu Ar tīru ,lūpkrāsiņu apkrāsotu .....muti  

Dagija D. 15. jūn. 13:40

nu malacītis  

Autorizācija

Ienākt