Dagija D. 10:18 jā, jocīgi, kur visi pazuduši?
Lapčenoks - mūsu klasika!
Mani gan vairāk šobrīd uzrunā mūsdienu skaistās dziesmas:
(un es neesmu pļāpu kule; un tie īpašības vārdi mani galīgi samulsināja)
Ansītis S. 01:02 A ko padarīt.......
Mēs palikām Amigosā
Ar Tevi tikai divatā
Tu – Dagijiņa mīļotā
Ak pļāpu kule manējā
----------------- ---------------------------------
Dagija D. 00:50tad jau lai iet vecās dziesmas:
neskumsti, neskumsti, neskumsti, neskumsti,
kamēr vēl varām , lai darām -..
svinam, lecam dziedam utt. !! 'lai visi redz, ka mēs vēl dzīvi!
Ansītis S. 00:43Un ko es varu darīt ja mani ,Tavu rakstu lasot ...par Līgošanu, tādas skumjas parāva .....jo varbūt noskaņa līdzīga....svinēšanai un tad jau....tā dziesmiņā .....
Dagija D. 00:40laikam jau zinu - parasti vai nu rakstu uzreiz, kas ienāk prātā (nu tas ne vienmēr ir tas labākais), citreiz padomāju un tad uzrakstu.
un neuztraucies, es tak neko sliktu nedomāju :)
tik - piedūros, kā pie mums te daži saka
Ansītis S. 00:36Un Tu ,varbūtās,zini kā ,to domu,var pierakstīt ....??? jo tā jau tā kā zibeņu
krusa...no skaidrām debesīm Es nezin....man pat ,pie viena komenta,10 domas pamainās un.......jau tik reti ierakstu pēdējo kura vieglāka,ātrāk rakstāma un vēl neaizmirsusies
Dagija D. 00:14nu gan skumja melodija..
pat nezināju tādu dziesmu, neesmu Vaikules fane.
bet var būt šašliku vai zivi pār-ēdies un tad pirksti neklausa, ko doma gribēja teikt
Ansītis S. vakar 23:48Jau daudz ko gribēju rakstīt....bet:vai nu slinkums ,vai vecums un jau,ka ienācu amigosā Vaikules dziesmiņ teksts ,galvā iekrita ......
Klausos atkal un .....lab...rīt būs atkal jauna diena un kas viņ zin ...ko tā nesīs
Lai jauka nedēļs nogale!
Dagija D. 24. jūn. 22:22Es šogad nelīgoju. Nebija attiecīgā noskaņojuma. Skatījos seriālu.
Bet šodien visu dienu apmācies. Tā nu mans ugunskurs vēl gaida mani.
Var būt rīt... :) Man kā Jāņa mazmeitai būs tomēr jāaizdedz, kaut novēloti.
Bet priecājos, kad redzēju, kā apkārt līgo..
Pretī manai mājai uz laukuma tieši pusnaktī jaunieši iekūra ugunskuru. :)
Ansītis S. 24. jūn. 14:10Nu kā.....Jaņos jāapēd visi šašliki .....ko neapēd Līgās un ,tad jau,ceturtdiena –
zivju diena Manā dīķī jau ,ar zivīm ,ir totāla katastrofa kam pie vainas ir gan bebri,gan kormorāni kas ir pamainījuš i gan floru,gan faunu kapitāli jo .....ai....gari rakstīt,
un pat domāt negribas .....vakars uz ezera
Stāsti labāk kā pati Līgoji ....???
Dagija D. 24. jūn. 13:15kāpēc bija jāieplāno Jāņu dienā zivis ķert? par daudz savairojušās?
Ansītis S. 24. jūn. 09:36Ta nēēēēē Bij ruksi ciemos atnākuši visas papard's izrakuši
A man, plintes, līdzi nebī.... Tā nu....es bez puķēm , šie– bez svina
Nu un .....biku padziedājām ....nedaudz i kā tik ,Jāņu diena,sāka skaitīt
minūtītes tā es aizlaidu uz māju jo ,no rītiņa agrumā'i jāiet bija ezerādīķī zives ķerti Āber... šamās ar bij aizmigušas i,man tīklos , nelīdušas ..... Viens tik makans....līnītis un lab ka tā.....šodiena būs
BRĪV DIE NA .....ha ha ha
Ansītis S. 23. jūn. 19:19Visu gadu es domāju līgo līīgo
Kā tos Jāņus nosvinēt’i līgo
Kā tai Jāņu naksniņā’i līgo līīgo
Papard’s ziedu sameklēt’i līgo
Vai likt pierē lukturīti līgo līīgo
Vai uz ņušku palauties’i līgo
Vai tam acu gaišumam’i līgo līīgo
Ņemt graķīti mutītē’i līgo
Ja graķīti es paņemšu līgo līīgo
Sāks vēl kājas ļodzīties’i līgo
Ja ziediņu atradīšu līgo līīgo
Vai to spēšu mājā nest’i līgo
Jau saulīte rietēt sāka līgo līīgo
Laiks kurt kalnā uguntiņu līgo
Ar dziesmiņām Sauli sveicot līgo līīgo
Kas pār kalniem Jāņos nāca līgo
Lai VISIEM jauki LĪGOJĀS
Lai dziesmiņas neaptrūkās
Lai PAPADSZIEDIŅŠ atrodas
Lai ugunskuram pāri lecot
Kāj aiz kājas neaizķeras .....
Ansītis S. 18. jūn. 00:24Veidoja AS
Es pēc bumbas ne skrie šu
Uz bodi labāk aiz šau šu
Alus bundžu pa ņem šu
Un tad laivā sē dē šu
Skatīšos kā zive lec
Kā tam odam ir pi pec
Kā uz āķa tā man krīt
Gribēdama slieku rīt
Nu šo mājā ne sī šu
Un uz pannas uz lik šu
Gardu muti ē dī šu
Alu virsū uz dzer šu
Es pa zivīm esu specs
Zinu sakāmais ir vecs
Zivs pa sauso nestaigā
Noķerta kad neklaigā
Ansītis S. 17. jūn. 23:56Ak tu manu mīļo Saulīt kurš nekauņa Tev uzlicis....to parandžu
Dagija D. 15. jūn. 18:51nu ja, cits pielejas tautās ejot.. lai brašāks..
Ansītis S. 15. jūn. 13:55Aiz ko <malacītis> kad muti nomazgāju ??? reizēm...–ļaudīs ejot
A ja nu kāda ,tīkama –kā teikt , sadomā panākt,nogāzt i nobučot !!!
Laimē galus atdošu Ar tīru ,lūpkrāsiņu apkrāsotu .....muti