Dagija D. 14:59Jā, Tāda ir tā dzīve!
Bet
Neviens nevarēs labāk
nodzīvot tava vietā
Tikai apvieno sirdi ar prātu!
Aleks:
Gribas jau gribas smiet un diet :)
vajag gan mieru, gan prieku un trakulību.
Ja vien to varētu apvienot (mieru un kaisli) - lai nav tā - gandrīz .. kā visiem..
Ingrida X. 09:24Noklausījos Tevis ievietoto N.Sōl dziesmu.. nu redzi? - atkal man kas iepriekš nedzirdēts Ļoti patiess tās teksts:
Mēs ilgojamies kliegt un lietū diet,
Mēs gribam saulrietus un pikas sniegputenī,
Bet izvēlamies vienkārši un klusi iet...
Ļoti laba dziesma, paldies!
..ko tas Ansītis te meimuro : Redz, negriboties viņam vairāk nekā.. Koķetē te Skabardziņš Kamēr esam vertikāli, gribas gan vienmēr kaut ko, jautājums tikai, cik kam ļaujamies.. kā iepr.minētajā N.Sōl dziesmā
Lai jauka visiem šī traki siltā diena!
Dagija D. 02:17ilgi prātoju, kur dzirdēta frāze: par gaismas izslēgšanu..
gaidot miegu atcerējos - Motociklu vasara.
(https://youtu.be/6DCzTAyW3q8?si=v-jRTxauBkqgE5U9 )
- Kurš nopūtīs sveces? - Kurš pēdējais aizmigs!
- Govi apsēji???
Divi vecīši mājā, māja nekurienē - tā vecā Latvija..
Drīz visus sadzīs pilsētā un lauki izputēs..
Dagija D. vakar 22:59 Cik jauki, ka vēl kādam patīk Ļipiņas mūzika ( Hobby) (https://www.youtube.com/@lipinasmuzika )
Man gan tas kora izpildījums mazliet nepatīk.
Vēl ir jaukas N.Sol dziesmas :
Ansīt, negribu būt arī priekšniece :))
Ingrida X. vakar 20:53Ienācu uz brīsniņu, palasījos Jūsu interesanto saziņu, Dagija un Ansīti!
Malacīši pa dzīvi, ka uzturat te dzīvu komunikāciju
Dagija, gribas pateikt Tev paldies, jo, noklausoties Tevis vakar 10:18 ievietoto shortu, bija vēlme sameklēt šo dziesmu pilnībā (nezināju ne dziesmu, ne tās radītāju un izpildītāju), noklausījos, patika ļoti!
(es jau pēd.dienās, pēc filmas "Maikls" noskatīšanās, vairāk klausos viņu, skatos video par Džeksonu, kurš bija un ir unikāla un neatkārtojama peronība!)
Paldies, ka ierādīji jauku dziedātāju, kuras dziesmās dziļi teksti!
Ansītis S. vakar 19:36Izmaiņas, ar Pentagonu , saskaņotas !
Mēs palikām Amigosā
Ar Tevi tikai divatā
Tu priekšniecīte manējā
Es pļāpu kule Tavējā
p.p. Gaismu jāizslēdz pēdējam– Priekšniecei !!!
Dagija D. 26. jūn. 10:18 jā, jocīgi, kur visi pazuduši?
Lapčenoks - mūsu klasika!
Mani gan vairāk šobrīd uzrunā mūsdienu skaistās dziesmas:
(un es neesmu pļāpu kule; un tie īpašības vārdi mani galīgi samulsināja)
Ansītis S. 26. jūn. 01:02 A ko padarīt.......
Mēs palikām Amigosā
Ar Tevi tikai divatā
Tu – Dagijiņa mīļotā
Ak pļāpu kule manējā
----------------- ---------------------------------
Dagija D. 26. jūn. 00:50tad jau lai iet vecās dziesmas:
neskumsti, neskumsti, neskumsti, neskumsti,
kamēr vēl varām , lai darām -..
svinam, lecam dziedam utt. !! 'lai visi redz, ka mēs vēl dzīvi!
Ansītis S. 26. jūn. 00:43Un ko es varu darīt ja mani ,Tavu rakstu lasot ...par Līgošanu, tādas skumjas parāva .....jo varbūt noskaņa līdzīga....svinēšanai un tad jau....tā dziesmiņā .....
Dagija D. 26. jūn. 00:40laikam jau zinu - parasti vai nu rakstu uzreiz, kas ienāk prātā (nu tas ne vienmēr ir tas labākais), citreiz padomāju un tad uzrakstu.
un neuztraucies, es tak neko sliktu nedomāju :)
tik - piedūros, kā pie mums te daži saka
Ansītis S. 26. jūn. 00:36Un Tu ,varbūtās,zini kā ,to domu,var pierakstīt ....??? jo tā jau tā kā zibeņu
krusa...no skaidrām debesīm Es nezin....man pat ,pie viena komenta,10 domas pamainās un.......jau tik reti ierakstu pēdējo kura vieglāka,ātrāk rakstāma un vēl neaizmirsusies
Dagija D. 26. jūn. 00:14nu gan skumja melodija..
pat nezināju tādu dziesmu, neesmu Vaikules fane.
bet var būt šašliku vai zivi pār-ēdies un tad pirksti neklausa, ko doma gribēja teikt
Ansītis S. 25. jūn. 23:48Jau daudz ko gribēju rakstīt....bet:vai nu slinkums ,vai vecums un jau,ka ienācu amigosā Vaikules dziesmiņ teksts ,galvā iekrita ......
Klausos atkal un .....lab...rīt būs atkal jauna diena un kas viņ zin ...ko tā nesīs
Lai jauka nedēļs nogale!
Dagija D. 24. jūn. 22:22Es šogad nelīgoju. Nebija attiecīgā noskaņojuma. Skatījos seriālu.
Bet šodien visu dienu apmācies. Tā nu mans ugunskurs vēl gaida mani.
Var būt rīt... :) Man kā Jāņa mazmeitai būs tomēr jāaizdedz, kaut novēloti.
Bet priecājos, kad redzēju, kā apkārt līgo..
Pretī manai mājai uz laukuma tieši pusnaktī jaunieši iekūra ugunskuru. :)
Ansītis S. 24. jūn. 14:10Nu kā.....Jaņos jāapēd visi šašliki .....ko neapēd Līgās un ,tad jau,ceturtdiena –
zivju diena Manā dīķī jau ,ar zivīm ,ir totāla katastrofa kam pie vainas ir gan bebri,gan kormorāni kas ir pamainījuš i gan floru,gan faunu kapitāli jo .....ai....gari rakstīt,
un pat domāt negribas .....vakars uz ezera
Stāsti labāk kā pati Līgoji ....???
Dagija D. 24. jūn. 13:15kāpēc bija jāieplāno Jāņu dienā zivis ķert? par daudz savairojušās?
Ansītis S. 24. jūn. 09:36Ta nēēēēē Bij ruksi ciemos atnākuši visas papard's izrakuši
A man, plintes, līdzi nebī.... Tā nu....es bez puķēm , šie– bez svina
Nu un .....biku padziedājām ....nedaudz i kā tik ,Jāņu diena,sāka skaitīt
minūtītes tā es aizlaidu uz māju jo ,no rītiņa agrumā'i jāiet bija ezerādīķī zives ķerti Āber... šamās ar bij aizmigušas i,man tīklos , nelīdušas ..... Viens tik makans....līnītis un lab ka tā.....šodiena būs
BRĪV DIE NA .....ha ha ha
Ansītis S. 23. jūn. 19:19Visu gadu es domāju līgo līīgo
Kā tos Jāņus nosvinēt’i līgo
Kā tai Jāņu naksniņā’i līgo līīgo
Papard’s ziedu sameklēt’i līgo
Vai likt pierē lukturīti līgo līīgo
Vai uz ņušku palauties’i līgo
Vai tam acu gaišumam’i līgo līīgo
Ņemt graķīti mutītē’i līgo
Ja graķīti es paņemšu līgo līīgo
Sāks vēl kājas ļodzīties’i līgo
Ja ziediņu atradīšu līgo līīgo
Vai to spēšu mājā nest’i līgo
Jau saulīte rietēt sāka līgo līīgo
Laiks kurt kalnā uguntiņu līgo
Ar dziesmiņām Sauli sveicot līgo līīgo
Kas pār kalniem Jāņos nāca līgo
Lai VISIEM jauki LĪGOJĀS
Lai dziesmiņas neaptrūkās
Lai PAPADSZIEDIŅŠ atrodas
Lai ugunskuram pāri lecot
Kāj aiz kājas neaizķeras .....