Vasilijs P. 21. jan 2025. 21:45

Tava informācija pēc piederības tiek reģistrēta,un ar ģimeni,A4,nosaucot tikai vārdu-parole.

Vasilijs P. 21. jan 2025. 20:46

Viņš ir Jobņījis pa galdu,jo es nevarētu to,un nezināju,kad tā nav tintes pudele,bet zīmoglaka,ko speciāli sajaucis,jo Tev ir ģimene un lai atlaistu no darba.

ierakstam «Hipokràta zvèrests»
Vasilijs P. 21. jan 2025. 20:44

Jo viņš ir speciāli,man nezinot uz Komsomolam tik nozīmīgiem dokumentiem,nevis tinti,bet zīmoglakas pudeli nolicis virs dokumentiem,un pēc tam speciāli Jobņījis pa galdu,lai apgāztos,un Tevi atlaistu no darba.Ir ģimene.

Vasilijs P. 21. jan 2025. 17:06

Tieši šodien ņenci ir tik šausmīgi nikni.

ierakstam «Ticēt!?»
Vasilijs P. 21. jan 2025. 17:05

Jo tieši šodien ņenci mašīnās ir tik šausmīgi nikni,un bļaustās.

Rihards B. 21. jan 2025. 16:43

Veselibas inspekcija.

ierakstam «Hipokràta zvèrests»
Vasilijs P. 21. jan 2025. 13:05

Jo kā viens pazīstams žurnālists teica,Diplomāti Spiegojot,ja Teikmanis to apstiprina,nav bijis ASV!

Vasilijs P. 21. jan 2025. 04:02

Tas tā varētu būt,Debilo ārstē un neizārstē.

ierakstam «Hipokràta zvèrests»
Vasilijs P. 21. jan 2025. 03:59

Ir arī gudras meitenes,kuras nav saistītas ar Svešas Valsts iekšlietu sistēmu,lai ģimene nenonāktu uzraudzības un iespējamo intrešu konfliktu zoonā,kas jāpierāda.

Vasilijs P. 20. jan 2025. 20:12

Jo ir ļoti gudras meitenes,un kuras neiesaistās svešas Valsts iekšlietu sistēmā,kas jau ir pozitīvi.

Vasilijs P. 20. jan 2025. 12:45

Un pretēji,ja vietējo intreses,bet skaļi.

Vasilijs P. 20. jan 2025. 12:45

Ārzemju komponentes.

Vasilijs P. 20. jan 2025. 12:44

Lai pircējiem nav raizes vienreiz

Vasilijs P. 20. jan 2025. 04:11

Protams,ja sagaida,tad kostīmiem jābūt.

Vasilijs P. 20. jan 2025. 04:06

Vīrs esot iekritis uz Baltijas Lāzera Centra ar nepareizi iezīmētām mājiņām,kā vienmēr,ja tik smags gadījums,tad jābrīdina,lāzers protams sajauc sistēmai smadzenes,tādēļ pārkaršana,nekas vairāk,un nopietns,lai tik darbojas.

Vasilijs P. 20. jan 2025. 04:04

Tad tomērt vīru Insults paņēmis?Jo vietējā Latvijas NKVD brīdināja,lai nepārtēlo,vienalga tam Debilajam nekādas izredzes,bet vienalga viņsaulē,ja aizgājis vīrs,noteikti iemauks pats savam bērnam,lai drošāk,ja netic.

Vasilijs P. 20. jan 2025. 04:00

Ja jautājumi par Bendžamina namu.

Ansītis S. 19. jan 2025. 17:06

A,tai Olgai,tu klātu labāk nelien   būs Tev sieva   atraitnīte  

Ansītis S. 19. jan 2025. 17:03

Nu tāč ......ja būt aizmukuši,no Olgas   būt šiem   vakars uz ezer !!!
(tobiš –aiz jūriņ's _)

Ansītis S. 19. jan 2025. 16:44

Tv' s blg's–TV'I not'mi  

ierakstam «man's blog»
Autorizācija

Ienākt