Gunta L. 22. feb 2023. 05:53

Kasetēs.

ierakstam «Štrunts par mākslu!»
Vasilijs P. 22. feb 2023. 04:37

Pareizais Politinstitūts visus pareizi atsūtījis,un ne tikai no Lielbritānijas,Amerikas un Sīrijas

ierakstam «Kur Tu esi..»
Vasilijs P. 22. feb 2023. 04:35

Ja visas sveces okupantam uz blindāžām aizsūtījis

Melleņu J. 21. feb 2023. 16:35

Zinu jau zinu ,Frēzij..bet gaidīt taču jau drīkst Man pašai jau ar decembra ziemu pietika

ierakstam «Kur Tu esi..»
Frēzija v. 21. feb 2023. 15:03

   Vēl jau nav laiks ....

ierakstam «Kur Tu esi..»
Melleņu J. 21. feb 2023. 13:00

Rihard.. cik tad par Tevi var rakstīt,tāpat ignorēs? Pavasari ar tā nemaz nedrīkst atstāt novārtā,ka neapvainojas un nesteidz uz manu pagalma pusi..A mani tjuļpani un krokusi ta uz šamo  gaida

ierakstam «Kur Tu esi..»
Vasilijs P. 21. feb 2023. 11:35

Ivars Susāņins,jo vietējais drošībnieks drīkst mēģināt.

Vasilijs P. 21. feb 2023. 11:34

Ivars Susāņins!

ierakstam «Kur Tu esi..»
Vasilijs P. 21. feb 2023. 11:34

Ivans Susāņins jau mēģina,drīkst atļauties,ko Tādu!Kā nekā vietējais Drošībnieks.

ierakstam «Kur Tu esi..»
Rihards B. 21. feb 2023. 10:53

Sacerejos, ka par mani bus teksts, bet te pavasaris

ierakstam «Kur Tu esi..»
ingucis P. 21. feb 2023. 09:59

Muļķības,nevajag vilkt paralēles ar iepriekšējām attiecībām,kaut salīdzināt.Katra jauna iepazīšanās iemāca ko jaunu.

ierakstam «Vaj tiešām?»
Gunta L. 20. feb 2023. 06:06

Pilnīgi piekrītu.

ierakstam «filmas»
Aija B. 19. feb 2023. 20:02

Dzīvo uzpriekšu, atpakaļ neskaties. Ielaidi attiecībās kļūdas, izlabo un sāc jaunas attiecības. Nekrāj savā galvā daudzumu, bet sakārto savas domas , atmet slikto un uz priekšu.

ierakstam «Vaj tiešām?»
Vasilijs P. 19. feb 2023. 16:07

Lai piešķirtu apģērbu,cilvēku pūļi uz ielām ar varavīksnes karogu pliki iziet.Indijā ne tikai zobi un ķēdītes,apģērbi no zelta!

ierakstam «Idiots Švarcnegers!»
Vasilijs P. 19. feb 2023. 16:05

Jo,lai piešķirtu drēbes izdzīvošanai,viņi pliki uz ielām iziet ar varavīksnes karogiem.

Vasilijs P. 19. feb 2023. 16:01

Kalifornija ir nabadzīgākais rajons zemes virsū,tur neviens nebrauc ar zelta motocikliem,vai zelta diskiem uz autto,kā Indijā.Viens plaģiātisms no Krievijas,pat lidmašīnas un zemūdenes.Ja Tu domā par Kursku no Arktikas.

ierakstam «filmas»
Aļoša R. 19. feb 2023. 14:24

Ir filmas ar labu vēstījumu. Un ir filmas ar ideoloģiju. Kas ,,audzina,, no bērnības nepatiesu redzējumu.

ierakstam «filmas»
Vasilijs P. 19. feb 2023. 11:16

Ja pat meitenēm no ASV pēc saviem dārglietu piederības piedāvājumiem,ir jādodas pašām tik kritiskās situācijās,kā Monako,pašām pēc savām vērclietām,kareivīgas,bet nabadzīgas.

Vasilijs P. 19. feb 2023. 09:40

Jo vienīgi Tik-Tok,Robijam Wiljamsam un Knaufam ar matreāliem un Sarkanajām Brigādēm(sab) ir piekļuves Parlamentam un citiem brūkošajiem,vai topošajiem objektiem,Valstu Prezidentiem.

ierakstam «Idiots Švarcnegers!»
Autorizācija

Ienākt