Melleņu J. 3. jan 2021. 20:21

Cik nojaušu ,es laikam to pārsvarā kapāju  pēc kāzu rasola iekļautajām sastāvdaļām .Nav rasola-nav svētku..vismaz manā mājā un tā rasola nu jau bijis tik daudz Rīt apdolos ietērpties jaunajā treniņtērpā un izskriet kādu līkumiņu līdzi jauniešiem    

Vasilijs P. 3. jan 2021. 18:31

Slepenas tikšanās?

Ansītis S. 3. jan 2021. 18:01

Nu ko,Vasīlij ....ar bēru rasolu  , Veco gadu, nobērējām   un, lai Jaunais iesāktos uz maigākas un sapņainākas  nots,   Tevi aicinu piebiedroties un Paldies sakot kādai meitiņai–kas man, šos groziņus, atgādāja   sākt cītīgi rukāt                    Jaunajā–21. gadā .....neslimojot un neslinkojot !!!!

Gunta L. 3. jan 2021. 14:13

Pasjdarbiiba,kas tik tur nenotika!?

Vasilijs P. 2. jan 2021. 19:07

un uguņošana Romas ielās(putni...

Vasilijs P. 2. jan 2021. 19:01

Palīdzēs Israēlas ārpolitikai???

Vasilijs P. 2. jan 2021. 18:58

Kāriņš un padomnieki...

Vasilijs P. 2. jan 2021. 18:55

Tādējādi cits objekts...ar bultiņu

Vasilijs P. 2. jan 2021. 18:35

20% līmenis...

Vasilijs P. 2. jan 2021. 18:23

Nav kā ASV divi Prezidenti un rīkojas...

Vasilijs P. 2. jan 2021. 18:21

Un zelta sargāšanas nepieciešamība Ķīnas Tautas Republikas bankas darījuma saistībā?Bruņošanās nepieciešama...

Gunta L. 2. jan 2021. 13:36

Es leesju,ka gruuti buus dabuut gatavu,jo   tikai brunjosjanaas...

Vasilijs P. 2. jan 2021. 10:39

Ja Pugo kunga piemiņai,tad Čjornij Ricarj,bet arī ne mazāk kā 40 grādi,jo balzāms.

Vasilijs P. 2. jan 2021. 10:38

Ja Pugo kunga piemiņai-tad vienīgi Čjornij Ricarj!Arī 40 grādi,bet balzāms.

Vasilijs P. 2. jan 2021. 10:37

Virsū piedzert šnabi-40 bet ne mazāk par 37,7 grādiem.

Vasilijs P. 2. jan 2021. 10:36

Sastāvs bēru rasolim-citā sadaļā!Blogos.

Vasilijs P. 2. jan 2021. 10:29

Mamma jau iepriekš brīdināja-nodzīvos daudz ilgāk!

Lietus S. 2. jan 2021. 09:27

Atjaunots pasaules Lietus Sandaļu blogs: https://wethighheelsnews2.wordpress.com/

Lietus S. 2. jan 2021. 09:02

JŪRAS MEITA - lietus papēdīši, 2.1.2021.

Vasilijs P. 1. jan 2021. 19:22

Noteikti ar Eirokomisāru,ģenerāli sēd pie galda un ar Oskaru,un sit iekšā rasolus,un šnabi pa virsu!

Autorizācija

Ienākt