Guna a. 26. dec 2020. 12:20

2 .Ziemīši klāts !   
pēc kkā roķīgāka - prasās ...


https://www.youtube.com/watch?v=Ze8u1l6sSXo

ierakstam «Ziemisi...»
Guna a. 26. dec 2020. 12:14

Ar otrajiem Ziemassvētkiem !
Ļoti labs ieraksts !
Tolerants , pārdomas rosinošs ...,pie tam - necilājot personālijas un Ziemassvētku balto burvību - neizjaucot...

Guna a. 26. dec 2020. 12:10

Ivo...,

... Ziemassvētkos Brīnumi
klīst apkārt joprojām -
aicina doties tiem  līdz !
............................ ļaujies .


https://www.youtube.com/watch?v=8m8sr7oiZaI

Guna a. 26. dec 2020. 12:04

Lilij...,
tik jauks un dzīvesgudrs novēlējums - paldies !
lai svētīgi un priecīgi Ziemassvētki - jūsmājās !   

Guna a. 26. dec 2020. 11:59

Ak ... !   šis misters Bīns !

Aleksandrs V. 26. dec 2020. 09:39

bez intrigam dzive nemedz but...
Jebkura ediena pagatavosana ir nepieciesamas gasvielas....
Cik daudz,tas ir pasha zinaa.

Aleksandrs V. 26. dec 2020. 09:24

Labrit otrajos Ziemassvetkos,Lilij !
Paldies !

ierakstam «Ziemisi...»
Vasilijs P. 26. dec 2020. 08:51

Austrumu dakteris tādējādi uzticīgs Kāriņam,jo psihiatrs no ASV nav uzticīgs-apkāsīs!

Vasilijs P. 26. dec 2020. 08:17

Jo Idiņam pat savu bikšu nav-darbam...un dāvinātas-kuru tāds nu Naivais ieintresēsies!

Vasilijs P. 26. dec 2020. 08:13

Jābūt baigā reibonī,lai noticētu-Idiņš ar ASV saistīts!

Vasilijs P. 26. dec 2020. 08:00

Tur pat stipri sadzēries pie tik jautrām Izklaides Dāmām nelīstu!Apstiprinu!

Vasilijs P. 26. dec 2020. 07:59

Zarnu dakteris Agrim pareizi gremot sniegu iemācīs,jo ar CIP nav saistīts-nesaistās!

Vasilijs P. 26. dec 2020. 07:57

Tagad zarnu dakteris no Austrumiem pareizi gremot iemācīs!Valsts Kase un Ļoha(agris) tīra Latvijas sniegotās āres.

ierakstam «Ļoha un lietus»
Vasilijs P. 26. dec 2020. 07:55

Iepūst pīlites par sakariem ar Izklaides industrijas dāmām vienkāršāk,jo vienmēr Jautrā Prātā!NU ne smakas no CIP vai kādu savādāku organizāciju vai gruppu.

Jurijs Ķ. 26. dec 2020. 06:08

Svinam ziemu

ierakstam «Ļoha un lietus»
Jurijs Ķ. 26. dec 2020. 06:06

Indriķi, tu tak nedomā Genādiju? Kreisā roka, nezin ko dara labā?

ierakstam «Ļoha un lietus»
Jurijs Ķ. 26. dec 2020. 06:01

Raksturs ir raksturīgs. No kā mēs esam veidoti, tādi mēs esam . Ne vairāk un ne mazāk. Forma nenosaka saturu, vai saturs formu. Mēs vienkārši esam.

Lilija L. 26. dec 2020. 01:08

Neguļu vēl...absolūti tas nav man raksturīgi.. Sveiciens Otrajos Ziemassvētkos!
Ko lai uzrakstu šajā stundā..ehh..uzraksīšu  no rīta..Ar labu nakti!     

Lilija L. 26. dec 2020. 01:02


Pagājušajā 2019.gada  eglīte Lietuvā -Ķīnas  lukturīšu festivāls Pakrojas muižā.. Gads, kad vēl brīvi varējam pārvietoties..

Autorizācija

Ienākt