Jā latvieši!Būs kā vienmēr.
25. mai. 11:50
Būs jāglabj Peķka
Atslegas vārdi: cip director v. blow346
Vasilijs P. 27. mai. 18:40Bērnišķīgas idejas,ja kāds tais vietās bijis
Vasilijs P. 27. mai. 18:38Ja attālus vien 20-30km,tad kādēļ likt informāciju,ja plašākiem saziņu līdzekļiem(analogs par atejām).
Vasilijs P. 25. mai. 11:51Tagad pieejami daudzi zaļumi,pat nātres zivju buljonam būs lieliskas.
Vasilijs P. 25. mai. 11:51Peķkas glābšanas operācijas ar zivīm,kā vienmēr.Tuvs un dārgs.Saprotu.