Jā latvieši!Būs kā vienmēr.

25. mai. 11:50

Būs jāglabj Peķka

Atslegas vārdi: cip director v. blow346

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (4)

Vasilijs P. 27. mai. 18:40

Bērnišķīgas idejas,ja kāds tais vietās bijis

Vasilijs P. 27. mai. 18:38

Ja attālus vien 20-30km,tad kādēļ likt informāciju,ja plašākiem saziņu līdzekļiem(analogs par atejām).

Vasilijs P. 25. mai. 11:51

Tagad pieejami daudzi zaļumi,pat nātres zivju buljonam būs lieliskas.

Vasilijs P. 25. mai. 11:51

Peķkas glābšanas operācijas ar zivīm,kā vienmēr.Tuvs un dārgs.Saprotu.

Autorizācija

Ienākt