Vilnis B. 17. nov 2010. 13:22
Nikita T. 17. nov 2010. 13:19Sava valsts tomēr ir jāmīl, lai arī kāda tā būtu, jo šeit mēs esam dzimuši un šeit ir mūsu saknes!!!
42 12
Kaspars B. 17. nov 2010. 10:08
Vilnis B. 17. nov 2010. 13:22
Nikita T. 17. nov 2010. 13:19
Kaspars B. 17. nov 2010. 10:08