Vasilijs P. 23. mar. 02:24

fizikāli ķīmisko procesu pārnesi uz metālu molekulārajiām dziļākām un ārējās virsmas,lai pasaudzētu no skrāpējumiem,un jebkurā variantā atklās patieso krāsojuma uzklājuma dziļumu,oksidācijas procesu mazināšanai.

Dagija D. 22. mar. 11:42

nu nu parādi tos 3 matus

Vasilijs P. 22. mar. 10:39

Man ir vienīgi trīs mati uz galvas.Ar to visu nav un neesot nekā kopīga.

Vasilijs P. 22. mar. 10:38

Man esot tikai trīs mati uz galvas,un katrs skatās uz savu pusi.

Vasilijs P. 22. mar. 10:36

Jo kā jau visi uzskatāmie kungi atzina un rādīja,tad man ar viņiem nu absolūti un nekā kopīga!Kadi viņiem spīdīgi apavi nahuj un frizūras!Pizģets!

Vasilijs P. 22. mar. 07:42

Somālijas Neatkarības Dienai

Vasilijs P. 22. mar. 07:38

Tik patālu no saviem krastiem,un ja apmaiņas fonds uz klāja-negrasīsies uzbrukt,vai desantēt,jo jau ir problēmas ar šaurumu.

Vasilijs P. 22. mar. 07:36

Vērtīģākais apmaiņas fonds-protams piloti(ja informēti par Hegsetu no Pentagona).

Vasilijs P. 22. mar. 07:35

Jāpārtver vismaz viens Aviācijas Bāzes kuģis,apkalpe tur ir neliela,pavadīt spēj viena zemūdene,kuras apkalpei nav uzdevums iejaukties.

Vasilijs P. 21. mar. 19:48

Saproti!Tas ir Vietējais!Met ārā!

Vasilijs P. 21. mar. 19:44

Tas ir Vietējais.Met ārā!Vašingtonai&Pentagonam.

Rihards B. 21. mar. 19:23

Es gribētu pamēģināt

Dagija D. 21. mar. 17:22

Tu gribi dzemdēt?????????????  

neviens, izņemot Tevi pašu, Tevi nav norakstījis, beidz tak ņaudēt

Dagija D. 21. mar. 15:16

Arī Padomju Latvijā bija šis tas labs. Piemēram, Veselības aprūpe par velti visiem.

Dagija D. 21. mar. 15:12

Vasīlij, te nav ģimenes interešu.. tikai runā par vajadzīgo tēmu, nevis gejiem  

ierakstam «Laime vai Laimītes?»
Vasilijs P. 21. mar. 14:59

Vienīgi Bērziņš var iejaukties,jo ģimenes intreses

ierakstam «Laime vai Laimītes?»
Vasilijs P. 21. mar. 14:57

Neiejaucos.

ierakstam «Laime vai Laimītes?»
Vasilijs P. 21. mar. 14:49

Es jau minēju.Viņi viens otru tur pakaļā var drātēt.galvenais,lai abiem labi

ierakstam «Laime vai Laimītes?»
Dagija D. 21. mar. 14:47

Vasīlij, nenovirzies no tēmas!!!

ierakstam «Laime vai Laimītes?»
Vasilijs P. 21. mar. 14:45

Tagad to klibo Porziņģi uz tā foona esi ieguvis?

ierakstam «Laime vai Laimītes?»
Autorizācija

Ienākt