Dagija D. 21. mar. 14:39nu, protams, Rihard, pasaule pastāvēs arī bez mums..
Vasilijs P. 21. mar. 13:07Nepietika ar tiem diviem Dvīņu torņiem,kad uz 5 panta pamata palielināja paši.
Vasilijs P. 21. mar. 12:59Protams jāsaprot,kad Streipam,vai Siliņai nav jāiedziļinās,un cik dziļi Vašingtona un pentagons viens otru pakaļā Drātē.galvenais,lai abiem labi.
Rihards B. 21. mar. 12:24Es domāju, ka nekas nemainīsies arī tad, kad manis vairs nebūs..
Dagija D. 21. mar. 11:47Rihard, ej pa ielu un mēģini nopērt visus pēc kārtas.
Rihards B. 21. mar. 09:36Bet nemīļos nevajadzētu profilakses pēc arī nopērt?
Vasilijs P. 21. mar. 09:27Nedzīvoju Amerikā,lai viņi tur darbojas,ja apjautuši izsūtīšanas faktu no PSRS teritorijas.
Vasilijs P. 21. mar. 09:24Iespējams Tev taisnība.Pabriks ticis vaļā no sava sievastēva...nevaru spriest,lai saistās ar Mežvieti.
Rihards B. 20. mar. 15:45Butāna, ja nemaldos viena no nabadzīgākajām valstīm pasaulē, loģiski. Uz ko gan citu vēl varēja plikadīdas aicināt..
Dagija D. 20. mar. 13:29Ka vilku piemin, tā vilks klāt..
Nez kas tie geji??? Es jau nu toč nēēēē
Vasilijs P. 20. mar. 12:16Padomju Latvijas Vairočkām lai ir tulkots.
Vasilijs P. 19. mar. 22:24Noteikti infekciozajiem pārnēsātājiem nepieciešami speciālie elektroimpulsu autto,lai cilvēki ir uzmanīgi ar kontaktēšanos.
Vasilijs P. 19. mar. 22:22Visas šīs Padomju Latvijas tehnoloģijas ir jāizvērtē ļoti rūpīgi.
Vasilijs P. 19. mar. 22:20Bet protams!Abiem gejiem maskās un kostīmos jāstaigā nebūs,jo nav infekciozie pārnēsātāji.
Vasilijs P. 19. mar. 22:18Abi geji jau nu noteikti ne'būs infekciju pārnēsātāji,un maskās un kostīmos abiem jāstaigā nebūs,lai neaplipinātu,kā avoti.
Vasilijs P. 19. mar. 22:15Jo lepras slimniekiem,un lai iedzīvotājiem nebūtu jāstaigā maskās un kostīmos,tiek izdalītas speciālas mašīnas,kuras dod elektroniskos impulsus,lai pie lepras autovadītājiem netuvotos.Protams ir arī individuālas lepras slimnieku uzmanīšanas siatēmas,lai netuvinātos-parocīgim un vienkārši.
Ansītis S. 19. mar. 22:01Nu gan...mēs te aizpļāpājušies kad pat Vasīlijs nerādās ...
jau kuro dienu
Ansītis S. 19. mar. 21:55Aga....lai ,dupsi necilāt–pie, kases meičām, staigājot ,un tad jau bļaustīties <Nu
bitīt matos ....cik viss ir nenormali dārgs !!!> to var tik apsliņkušās
bļāvējtautas bars
Ansītis S. 19. mar. 21:31Es
Zem deķīt gulēdams
Spļauj griestos svilpodams
Tur vien' tik problēma
Pirms pusdien' brokast' ēst
Ja pusdien's noguli
Tad gan ir skumīgs prāts
Jo nu vairs nezini
Ēst–neēst brokasti