Ansītis S. 11. feb 2023. 22:59Nemoka .Jo atmiņa 0 .... ,lai arī ko sapnī nelāgu redzu pēc minūtes ,
pamostoties,jau izplēn zilā gaisā ja vien, tie sapņi ,naf par meičām
daiļām
Vasilijs P. 11. feb 2023. 17:18Iegūtās trofejas publiskai apskatei tiks novietotas Ādažos.
Vasilijs P. 11. feb 2023. 17:16Jā.Jā viņi Rižskaja rīkojas ar trofejnieku aprīkojumiem.Viss kārtībā,māca apšaut...
jaanis s. 11. feb 2023. 01:40Ā ! Starp citu ! Kur var apgūt tārpu, prusaku un sienāžu audzēšanas iemaņas !?
jaanis s. 11. feb 2023. 01:38Un zemenes, un burkānus var audzēt zem saules paneļiem
jaanis s. 11. feb 2023. 01:37Es tak ar saku -jābūvē vēja parki
jaanis s. 11. feb 2023. 01:34Jā. Ka sīks biju, sapņoju, ka krītu no podiņa. Uzreiz pamodos un paguvu pieķerties galda kājai.
Vēl šo baltu dien, pirms aizmiegu, pārliecinos vai esmu gultā !
jaanis s. 11. feb 2023. 01:28Nu, vai pareizāk teikt ...domu gājiens, kas noved pie jautājuma formas.
jaanis s. 11. feb 2023. 01:25Aga. Pats jautājums jau uz to ved '"visas nākošās?"...
Vasilijs P. 10. feb 2023. 20:03Pamakšķerēt pie Staburaga klints samus un kopīgi,ne vakars uz ezera,kur viņas pamatā izguļas.
Vasilijs P. 10. feb 2023. 11:20Jo Pinkijs varēja būt ar mammu,bet tad cita valoda...
Vasilijs P. 10. feb 2023. 11:15Jo Pinkijs varēja būt ar mammu,bet tad cita valoda!
Lilija L. 10. feb 2023. 11:09Gan jā, gan nē. Kā paveiksies. Scenāriji varētu būt dažādi.
Svilpis L. 10. feb 2023. 10:24Sapņu Princim: atmiņas pat neveiksmīgās atmiņās ir arī labās.Ar laiku paliek tikai tās.
Un reiz atmiņas pieņem vienkārši hroniku vietu un vairs ne sāp,ne smeldz.
Diemžēl gadās cilvēki,kuriem nepāriet vai,gluži otrādi-jo tālāk,jo skarbākas atmiņas. :D (arī iz pieredzes.Tikai ne manējās.Vnk klausos citus ,kuriem gadu gaitā viss bijušais tikai saasinās)
Gunta L. 10. feb 2023. 06:13Neticu,sabojāt var viskautko,bet tikai mēs paši.
Vasilijs P. 10. feb 2023. 04:55Knaufs ar matreāliem,un protams SAB(sarkanās brigādes,jo degvielas cenu atlaides no Valsts dotācijām-restorāniem).Pinkijs jau protams būtu ar mammu,bet cita valoda.
Frēzija v. 9. feb 2023. 18:15... tad tik manīs, uz ko ukrainis spējīgs, ukraiņus savā ceļā nevēlos satikt
Frēzija v. 9. feb 2023. 17:53Tas ir atkarīgs ļoti daudz no paša, ko un kā gribētu veidot un pagātne nav jānes līdz, varbūt viegli teikt, bet pie tā jāpiestrādā ikvienam pašam.
Frēzija v. 9. feb 2023. 17:50 Murgi jā, bet ne par aizgājējiem. Sāc kaut ko dzīvē mainīt, jo neizskatās, ka Tev laiks turp doties.
Mammīte pēdējā gadā mēdza stāstīt par mirušajiem sapņos, mani protams tas skumdināja, baidījos, vai tik tas arī nav tas sākums..., sagatavošanās :((
Ceru, ka satraukumu neradīju
Sapņu P. 9. feb 2023. 17:33Nē, ja nākošās nāk burvīgas. Sākumā var būt un ir grūti, jo atmiņas svaigas, bet ar laiku labais izspiež nepatīkamās atmiņas. Tas mans uz pieredzi balstīts viedoklis.
