Vasilijs P. 7. feb. 04:07Ja pat Maskavā veikts tāds perepalohs,tad nav iespējams spriest,vai Valerians.
Vasilijs P. 7. feb. 04:04Censtos iegāzt Debilo,jo stingrā uzskaitē un uzraudzībā,pat saistībā ar vitrīnām,kā ieteici
Vasilijs P. 5. feb. 20:34Lai braukā ar karogu gar Daugavmalu-piesaista...
Vasilijs P. 5. feb. 20:32Rīgas Satiksmei tas ir finansiāls trieciens,ja Daugava aizsalusi...
Ansītis S. 5. feb. 20:31
Nu labi ka tā...labi ka darījis....vismaz un kaučko Un,tas––– Valerians,vai tik nebūs
Kutuzova radinieks.......mazmazmazdēļiņs Nu īsta Jūrmalģeita
Vasilijs P. 5. feb. 20:28Žoržš Siksna šajā situācijā svarīgs liecinieks saistībā ar CIP aktīvā aģenta Valeriana darbību Jūrmalā,jo Debilais dēls ir slaucījis vitrīnas-citu neko neprot.
Vasilijs P. 5. feb. 20:26Saprotams.Žoržš Siksna ir svarīgs liecinieks,kurš apstiprinās.Debilais ir tīrījis vitrīnas,neko citu nemāk.Valerians tas aktīvais CIP aģents Jūrmalā.
Ansītis S. 5. feb. 17:17Sapratu! Ziņojums,Pentagonam,aizsūtīts !!! Melānija lietas kursā !!!!!
Ansītis S. 5. feb. 17:13A ,tai i–netā ,nu nekā jauna jau gadiem ...neatrodu ....tikai vieni purkšķi ....kā man...tepatās
Ansītis S. 5. feb. 17:09Un paskaties uz dzīvu piemēru...tepatās,Vasīliju (atraitnis,bet precēts)un sieviņa
kā UZLĀDĒ ....šamo tā pilnu Amigosiņu pielādē....šamais
Ansītis S. 5. feb. 16:52Oi Rihardiņ Nu kā tā var,nu tas nav lab nu vai ta ir tik grūt
par zibeņnovedēju ,dāmai kādai,kļūt ...... Nu es jau saprotu ....mīnusini ir
bet,kopumā ņemot,nav jau tik traki Nu gadās jau kad Tevi "uzlādē" pa daudz un nākas vien–kā man,lai neuzsprāgtu,skriet uz pagrabu....pēc cirvja
bet es tur turu tabaciņu......uztinu,uzpīpoju,paskatos uz cirvi un,izlādējies, eju
mājās......lai tāč dzīvo....ģenerators Nu varbūt,no mīnusiņiem kādiem, kad kādai frizierei ....ir mazāk darba jo ja ar ,matiņš kāds,ir palicis to ņemu,
pašķērēju, biku....... bet toties PLUSI kādi !!!!ražotājiem,tirgotājiem
Kā pavārnīcas,mīklas ruļļi,pannas ......
I svētdienas–kā brīvdienas ja tikai ,sieviņa,ir kārtīga un REGULĀRI
grēkus,nožēlot zin , iet ,uz baznīciņu tik ::::nu biku pamācīt gan vajagās
paties.... lai ,dienā svētā–svētdieniņā,pietaupās.....no jauna atkal šamos krāt .
Vasilijs P. 5. feb. 12:23Un daudz uzturēties svaigā gaisā,lai nav jāvēdina
Vasilijs P. 5. feb. 12:22Lai daudz uzturas svaigā gaisā,lai nav jāvēdina
Vasilijs P. 5. feb. 12:21Tādējādi daudz uzturies svaigā gaisā,lai nav jāvēdina
Vasilijs P. 5. feb. 12:12Jo elektronikas profesoram daudz vienkāršāk,ja sieva un atzinies...
Vasilijs P. 5. feb. 12:11Tādēļ elektronikas profesors pēdējās dienās atzinies sievai,kad palūgts...
Vasilijs P. 5. feb. 12:07Gozējušies smiltīs,un ārstējušies dūņās,uzdzerot sērūdeņradi,kas nav pārtikas produkts,un neaizstāj sabalansētu pārtiku.
Vasilijs P. 5. feb. 04:34Svarīgākais protams ir aktīvs dzīvesveids,lai nekas lieki nav jāvēdina
Vasilijs P. 5. feb. 04:09Sauc kā gribi,mēģināt jau var,galvenais ieintresēt.Visa uzmanība tēmai.
Vasilijs P. 5. feb. 04:06Tur nu ir bez variantiem...
