Viņa jautājumi un atbildes

  1. 1
Ansītis S. 11. jūn. 12:16 Viņa atbildes

Es,uz puišiem ,neskatos un nepētu....šamos   Ot ja Tu ieliktu kādu meiču,
bariņa bildīti , tad es papētītu   un atrastu: kura krokodils   a kura,tai bariņā ,ir debišķīgais EŅĢELĪTS  

  1. 0
Ansītis S. 11. jūn. 12:09 Viņa atbildes

Nēēēē.... Peldēties, varot iet, tikai pēc trešā pērkonnegaisa  
A man ,ar atmiņu ,tā pašvakāk....   kad pat neatceros.....jau kāds viens,
vismaz ar ,ir  jau bijis????? šovasar   Citiem gadiem mēģināju pierakstīt ....
uz papīrīša ta viņi pazūd....kaučkur   tie– papīrīši .....bebšu nozog viņus
liktenis   lai nenoslīkstu   jo ,peldēt,nevisai ar protu .....tikai nirt  

  1. 0
Ansītis S. 6. jūn. 17:23 Viņa atbildes

Ta kas ta tagad tos svin   jo pat ,marta statistika,bēdīga (papētīju)
Ot ,agrāk,gan svinēja   i papardsziediņus meklēja ..... ugunskura
atblāzmā   i ,demogrāfiskā situācija,bija labā līmenī   ko neteiktu par mūsdienām   jo tauta slinka palikuse....uz laukiem nebrauc a ,tai pilsētmājā tāč
tās papardes   i neaug  

  1. 0
Ansītis S. 26. mai. 19:06 Viņa atbildes

Vasīlij!!! Ja neķītri tā runāsies   dabūsi pa pampaku   No Melānijas  

  1. 0
Ansītis S. 18. mai. 15:42 Viņa atbildes

Līdzēt var tikai kastrolis....galvā.....ja,pret lāstiem,imprignēts!  

  1. 0
Ansītis S. 27. apr. 00:13 Viņa atbildes

Ta jam dzimtene ir pesereska nu a pac jis duraceņš  

  1. 0
Ansītis S. 27. apr. 00:11 Viņa atbildes

Otkaidūšupamordušuvisuszūbusporkortūšuipatdtevnapaleidzāsarvisomirezervemi

  1. 0
Ansītis S. 23. apr. 23:43 Viņa atbildes

Mēli....kad grib daudzi plāpāt  

  1. 0
Ansītis S. 17. apr. 17:24 Viņa atbildes

Nekādā gadījumā .....Sviedri,pa noskūto,sēdēs uz visas virsmas   ne uz matiņiem   Nu tas jau tāpatās kā lietus ūdentiņš ....ja uz koka–ātri izkalst  
ja pa zemi –dubļi un .....gaidi nu kad iz,žūs  

  1. 0
Ansītis S. 17. apr. 17:19 Viņa atbildes

Koka kubuliņā .....tikai,pie ievietošanas,follija cepurīti...obligāti  

Autorizācija

Ienākt