Tā vien šķiet,ka pēc būtības daudzi šeit izrunā savas sāpes,fantāzijas,uztic dažnedažādas dvēseliskas problēmas svešiem cilvēkiem gluži tāpat, kā to darītu pie psihoterapeita.Vai tas palīdz ,vai jūtamies labāk,ja esam izteikušies pēc sirds patikas?
Atslegas vārdi: attiecības38714, dzīve doma1
Katrs cilvēks jau ir citādāks.Ir tādi,kas novēro un eksperimentē un ir tādi,kas patiešām izliek savu sāpi.Vai palīdz?Varbūt ir viedokļi,kas spēj palīdzēt,bet te ir jābūt gatavam uzņemt arī žulti.Te ir arī tādi,kas nerēķināsies ar to,ka kādam tiešām reāli sāp.Bet-dažreiz arī tā vajag-kā sacīt,"atsēdināt",lai rodas apjēga,ka manas sāpes nav pašas trakākās.:)
mēs bieži nenovērtējam šeit cilvēkus..nedomāju ka pārsvarā šeit izsakām savu sāpi..drīzāk jau vērojam citu reakcijas..paši jūtoties kā psihoterapeiti...vairāk vai mazāk šeit notiek spēle...pat teiktu vairāk...eksperimenti..
....katrā ziņā, te daudziem derētu aiziet pie psihoterapeita.....un nevajag domāt, ka tāpēc ar tevi nav kas kārtībā...psihoterapeits palīdz tikt ar sāpi galā,.....šeit, jābūt uzmanīgam, lai sāpi nepielaistu sev klāt.....galvenais, jau nav izrunāt sāpi, bet tikt no tās vaļā...
sirdi izkrata gan te, bet atšķiras tas, ko iegūst, runājot te un pie psihoterapeita. jāpiezīmē, ka terapiets ar pacientu kopīgi sastāda plānu un nepieciešamos modeļus, ne tikai runā kā psihologs.
Vai psihoterapeitiem nav pašiem vajadzīga palīdzība?
laba vieta kur izpausties. pietam bieži anonīma,dažreiz cilvēkiem pie psihoterapeita iet ir kauns
Un kapec gan ne? Normali.... Biezi vien, pat loti veseligi var izsmieties-labas emocijas...
Esmu gājusi pie psihologa.Neko nevaru pateikt.Šeit tas iznāk draudzīgāk.Un ir dažādi viedokļi.
piekrituEwai