Tāda sievišķīga sieviete,īsti vīrišķīgs vīrietis,-bieži dzirdami vārdi...?(......)

6. mar 2011. 15:27

....Kas ir noteicošais, kas ļauj šādus vārdus izteikt vai rada attiecīgu priekšstatu. Vai sievietes figūra, mati, drēbes, izturēšanās, varbūt balss? Un vīrieti, -vai tie ir muskuļi, gaita, kopta āriene, laba mašīna?

Atslegas vārdi: cilvēks367

Labākā atbilde

  1. 2
Dzēsts profils 6. mar 2011. 15:36Viņa atbildes

un te nāk viņa man pretī, liegi krūtis cilājas, ar kājām nākotni asfaltā zīmē. tūlīt pat būs līdz ar mani, jau smaržu sajūtu - kā viņa smaržo...eh, šaize, pagāja garām. un man tagad skriet, ko ķert, es taču nepanākšu...vajadzēja zemē, kurpju priekšā nosviest punpurus un telefona adresi... bet kā iet, kā vesels džeza orķestris būtu spēlējis - svešiniece naktī! Un viņas papēdīšu pēdās lietus laimes peļķes lej, gan jau kādam šķīdīs, es apskaužu tās šļakatas...

Šis jautājums jau ir slēgts. Jūs nevarat uz viņu atbildēt.

Atbildes (6)

  1. 1
Alise .. 6. mar 2011. 16:48 Viņas atbildes

..to tā grūti pateikt, kas rada tādu priekšstatu...tā ir tā personības harisma... ..tur apvienojas visi Tavi minētie komponenti +...kaut kas netverams un vārdos neizsakāms..

  1. 1
Dzēsts profils 6. mar 2011. 21:00 Viņas atbildes

Sievieti sievišķīgu padara viņas izturēšanās,apģērbs,runas stils un protams smaids uz sejas.Vīrietis ir vīrišķīgs ,kad viņš spēj aizstāvēt no neliešiem,kuri plijas sievietei virsū,sieviet,sadodot tiem pa purnu un laipni piedāvājot sievietei savu palīdzību,piemēram,aizvest viņu  uz mājām.

  1. 0
Dzēsts profils 6. mar 2011. 16:00 Viņa atbildes

Tā ir Padomju laika taktika,kad jautāja:"Kur Tu strādā,kur var dabūt par blatu?!..." 20 gadus Demokrātijā vēl nevar pierast nebāzt degunu cita "Ķēķī!!!

  1. 0
stingers b. 6. mar 2011. 21:31 Viņa atbildes

Es, sievišķību redzu, tās figūrā un maiguma izpausmē, bet vīrišķību, vīrieša spējas
aizsargāt sievieti,ģimeni un nekā nebaidīties, tas, manuprāt, galvenais.

  1. 0
IlonCis I. 6. mar 2011. 22:11 Viņas atbildes

Sākšu ar joku (bet varbūt tas nemaz nav joks) - "Vīrietis var visu, sieviete mazliet vairāk." ( K. Melihans)
Vīrišķīgs vīrietis - "mačo"?  Sievišķīga sieviete - "dāma", "lolita", "bārbija"?
Protams, vizuālais tēls nospēlē tikai pirmajā brīdī, pēc tam jau visu nosaka (nemēģināšu izgudrot divriteni) tas foršais sakāmvārds - "Sagaida pēc cepures, pavada pēc prāta". (Krieviski skan labāk, bet man nav kriev. val, tastatūras)  

  1. 0
Dzēsts profils 10. mar 2011. 12:46 Viņa atbildes

pashizteiksme

Autorizācija

Ienākt